Bussiliiklus Ihamarus
Kõivualutse päeval
http://www.peatus.ee andmetel
Põlva - Ihamaru
liin nr. 29
Põlva - Puskaru - Kanepi - Saverna - Krootuse - Põlva
7:40 Põlva bussijaam 8:36 Ihamaru
liin nr. 21A
Võru - Tilsi - Põlva - Ihamaru - Vastse-Kuuste - Tartu
8:35 Põlva bussijaam 8:46 Ihamaru
liin nr. 31
Põlva - Krootuse - Heisri - Kanepi - Otepää
12:00 Põlva bussijaam 12:09 Ihamaru
liin nr. 36
Põlva - Karaski - Kanepi - Kaagvere - Otepää
12:36 Põlva bussijaam 12:44 Ihamaru
liin nr. 42
Põlva - Ihamaru - Krootuse - Kanepi
14:00 Põlva bussijaam 14:22 Ihamaru
Ihamaru - Põlva
liin nr. 29
Põlva - Puskaru - Kanepi - Saverna - Krootuse - Põlva
8:37 Ihamaru 8:50 Põlva bussijaam
liin nr. 42
Kanepi - Ihamaru - Põlva
9:46 Ihamaru 9:55 Põlva
liin nr. 30
Valgjärve - Saverna - Krootuse - Ihamaru - Põlva
9:55 Valgjärve 10:03 Saverna 10:15 Krootuse
10:20 Ihamaru 10:30 Põlva bussijaam
liin nr. 56
Kanepi - Saverna - Krootuse - Põlva
13:46 Ihamaru 13:55 Põlva bussijaam
liin nr. 36
Otepää - Kaagvere - Kanepi - Karaski - Põlva
16:40 Ihamaru 16:50 Põlva bussijaam
liin nr. 27
Saverna - Krootuse - Põlva
18:26 Ihamaru 18:35 Põlva bussijaam
Võru - Ihamaru
liin nr. 21A
Võru - Tilsi - Põlva - Ihamaru - Vastse-Kuuste - Tartu
7:55 Võru bussijaam 8:46 Ihamaru
Tartu - Liiva - Ihamaru
liin nr. 21B
Tartu - Liiva - Karilatsi - Võru
11:00 Tartu
11:33 Liiva 11:49 Ihamaru
Ihamaru rahvas tänab
toetajaid:
Kõlleste vallavalitsus •
Viia-Jaani labürinditalu •
Tammetalu pagar
Laadakalender •
Bookmill trükikoda •
Lõunaleht
Cista pakendivabrik •
Pizza Olive
Lounaeestlane.ee •
Kultuurkapital